Рекомендації для інкубації
Інкубатор – це пристрій, призначений для того, щоб виводити домашню птицю. З допомогою такого агрегату фермери виводять качок, гусей, курей, індиків та гусей. Апарат для домашнього використання – компактний, не займає багато місця, витрачає невелику кількість електроенергії, зручний у використанні.
Щоб процес інкубації йшов, як по маслу, потрібно знати прості правила поводження з інкубатором.
Советы по использованию
Чтобы аппарат служил верой и правдой, нужно знать, все правила и тонкости его эксплуатации:
1) Прежде, чем поместить яички внутрь, включите агрегат в сеть и оставьте на 24 часа. Аппарат пройдет калибровку, а вы сможете заметить неисправности, если они есть.
2) Эксплуатировать инкубатор можно круглый год, но лучшее время для выведения птенцов – весна (с середины марта до середины мая).
3) Закладывать яйца лучше после 16 часов до 20:00. Это время фермеры считают наиболее подходящим.
4) Перед закладанням яйця з тепла переносять в приміщення з оптимальною температурою близько 20 градусів за Цельсієм. Там яєчка повинні полежати пару годин.
5) Інкубація триває близько 20 днів, прискорити цей процес неможливо, та й непотрібно. Саме протягом 3 тижнів формується здоровий курча.
6) Оптимальна «погода» всередині інкубатора – 37-38,5 градусів. Вимірювати можна звичайним термометром.
7) Яйця в інкубаторі потрібно щодня охолоджувати протягом 5-10 хвилин на добу при кімнатній температурі не нижче 18 градусів за Цельсієм.
8) Інкубація любить темряву. Так зародок накопичує гормон серотонін, який сприяє повноцінному розвитку курчати.
9) Яйце перед закладкою розмічають. Знизу малюють нулик. Верху – хрестик. Так найзручніше стежити за переворотом.
10) не Можна закладати яйця, які мають аномальні розміри, дивні форми, два жовтки всередині, зазвичай з таких вилуплюються хворі птахи.
11) Можна укладати яйця занадто щільно. Пташенята просто загинуть.
12) Якщо у вас різко відключили електроенергію, врятувати курчат всередині інкубатора вам допоможуть прості пляшки з теплою водою. Вони довго зберігають тепло.
13) Оптимальна вологість всередині інкубатора не може бути більше 85 відсотків.
14) Курчат, що вже з'явилися на світло, потрібно контролювати постійно, через 4 години.
15) Відкривати інкубатор до того, як всі пташенята з'являються на світ, строго не рекомендується.
16) Заведіть щоденник інкубації, куди ви будете записувати всі етапи процесу, тоді буде легше помітити відхилення від норми і вчасно вжити заходів.
- Штучна ялина, зручно, вигідно і бережливоНоворічні свята не обходяться без хвойного деревця. Одні купують живу сосну, інші віддають перевагу штучної ялини. Звичайно, натуральне дерево має свої плюси, а їх, у співвідношенні з мінусами надзвичайно малоПовна версія статті
- Що потрібно знати про інкубаторах!Інкубатори потрібні тим, хто займається птахівництвом. Якщо ви тільки починаєте, то не зайвим буде знати, що:Повна версія статті