Кошик
241 відгук
Инкубаторы для яиц купитьВыбрать Инкубатор
Интернет магазин Bttechnika.com.ua
+380503646812
+380503646812
+380503646812
+380930796221

Механічні інкубатори

 

Механічні інкубатори є покращеною версією ручних. При використанні механічного інкубатора вам також доведеться самостійно перевертати яйця, але тепер не по одному, а всі відразу, так як яйця знаходяться на спеціальній решітці, яку ви і перевертаєте.

Знаходження на решітці дозволяє зафіксувати яйця, виключаючи можливість механічних пошкоджень, пов'язаних з їх катанням по всьому інкубатору. Вологість і температура в механічних інкубаторах також контролюється самостійно.

Інкубатори побутові з механічним поворотом досить надійні, споживають невелику кількість електроенергії і є такою собі «золотою серединою», адже в них ви можете контролювати всі процеси, не виконуючи при цьому монотонні дії начебто перевертання кожного яйця вручну по кілька разів в добу.

Вартість механічних інкубаторів не занадто висока, і ці агрегати цілком виправдовують свою ціну! Ми регулярно проводимо різні акції і пропонуємо знижки, що робить покупку інкубатора на нашому сайті ще вигідніше! Щоб не пропустити наші привабливі пропозиції, швидше відкривайте каталог механічних інкубаторів та замовляйте вибраний товар, адже деякі знижки діють лише кілька днів!

Інкубатори з механічним переворотом

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: